კავკასიის საკაბელო ტელევიზიების დღეები 2019
კონფერენცია „კავკასიის საკაბელო ტელევიზიების დღეები 2019“ გაიმართება 2019 წლის 7-8 ნოემბერს ქ.ერევანში.
კონფერენციის მიზანია რეგიონალური ბაზრის შესაძლებლობების განხილვა და პლატფორმის ფორმირება ღირებული დისკუსიებისთვის, გამოცდილების გაცვლა-გაზიარება, სატელეკომუნიკაციო დარგში უახლესი ტენდენციების განხილვა, დარგის განვითარებასთან და რეგულირებასთან დაკავშირებული თემების გაანალიზება და სამომავლო გეგმების დასახვა.
კონფერენციის ორგანიზატორი „სომხეთის საკაბელო მაუწყებელთა ასოციაცია“ გპირდებათ ორდღიან საქმიან პროგრამას, რომლის ფარგლებში შეგიძლიათ შეიძინოთ ღირებული გამოცდილება და შეხვდეთ რეგიონალური ბაზრის წარმომადგენლებს. დაგეგმილია კულტურული და საექსკურსიო პროგრამები.

Дни кабельного телевидения Кавказа 2019
Конференция «Дни кабельного телевидения Кавказа» состоится 7-8 ноября 2019 года в городе Ереван, Армения.
Целью конференции является создание единой информационной платформы для обмена мнениями, заключения выгодных партнерств, а также обсуждения возможностей регионального рынка.
Организатор конференции - Ассоциация кабельных телевещателей Армении - обещает эксклюзивную двухдневную деловую программу, в рамках которой вы сможете приобрести ценный опыт и встретиться с представителям - регионального рынка, а благодаря культурной программе и экскурсиям - приобщится к культуре Армении и получить удовольствие от этнической местной кухни.